Ürünler

Haber

Digimemo A402 Digital Tablet

Digimemo A402 Geldi Çanta taşıma derdi bitti.. Digimemo A402 mürekkepli elektronik kalem ve normal A4 kağıt kullanan hafızalı bir not kaydetme,saklama,sunum ve tablet cihazıdır. Taşımak için herhangi bir çanta ihtiyacınız yoktur,bilindik not defterliği şeklindedir.

Detaylı Bilgi
Haber

ACECAD DIGIMEMO A501 NOTEPAD WITH 8MB

Kağıda yaz, Pc'de düzenle, E-maille gönder Kalem kullanarak yazdığınız notları olduğu gibi hafızasında saklama imkanı verir. Çizim karikatür ve resimlerinizi kayıt edebilir, üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilir, renklendirip saklayabilir, e-mail gönderebilir veya yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Haber

ACECAD 5' x 3.75' GRAPHICS TABLET

5" x 3.75" grafik tablet * 3 buton kablosuz kalem * Mouse ile yapılabilen tüm fonksiyonları yerine getirilebilme rahatlığı * Basınca duyarlı çizgi kalınlığı ayarı * Basınca duyarlı renk ayarı * Tek tuşla elektronik silgi

Detaylı Bilgi
Haber

Waltop Bluetooth Tablet II

Bluetooth Tablet II ., Dünyanın en son teknolojisini kullanan bluetooth tableti. Son derece hassas ve 15.24*11.43cm normunda olduğu için tüm profesyonel uygulamalar için uygundur.Basınca duyarlı özel kalemi ile gerçek elyazısı yada resimleri vurgulu yapabilirsiniz. Adeta gerçek kalem kullanırmış gibi rahat çizim yapabilir yazı yazabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Haber

Waltop Slim Tablet

Elyazilarini direkt olarak yakalayan ve bilgisayara aktaran gerekirse text formatina donusturebilen,herhangi bir dosyayi acarak uzerinde gosterim yada isaret yapabilen bir cihazdir. Ingilizce elyazisi tanima programini kullanarak yazdiginiz el yazilarini word karekterlerine cevirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Haber

MY NOTE DIGITAL INK PAD/TABLET

MY NOTE DIGITAL INK PAD/TABLET bilgisayarsız ortamlarda kalem ile yazdığınız tüm dökümanların elektronik ortamda saklayabilir ya da bilgisayarınız ile eş zamanlı grafiksel çizimler yapabilirsiniz Sıradan bir a4 ebatlı kağıt ya da bloknot defteri kullanabilirsiniz uygulamalarınızı ister usb aktarım kablosu ile ister sd card ile bilgisayarınıza aktarabilir ek depolama birimi olarak ta kullanabilirsiniz ek olarak gelen yazılımlar ile de uygulamalarınızı düzenleyebilir e-mail ile paylaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Haber

V-Gear MyVideo Usb Capture Kartı

Gerçek zamanlı MPEG 4/2/1 kayıt DVD, VCD, SVCD larınızı işleyin VHS, V8, Hi8 Kaynağından kayıt yapma Sadece ses kaynağını kayıt edebilme Direk medya üzerine kayıt yapabilme Profesyonel yazılım ve kolay kullanım

Detaylı Bilgi
Haber

V-GEAR COMBO MOBITV USB 2.0 - DVB-T + ANALOG

Analog ve Karasal Digital yayın desteği Gerçek zamanlı MPEG II Video kayıt Digital video kayıt zamanlayıcı özelliği ile istenilen saat ve günde kayıt imkanı EPG & Teletext desteği Otomatik kanal arama Uzaktan kumanda Yüksek hızlı USB 2.0 bağlantı Kullanıcı dostu arayüz ile kolay kurulum ve kullanım . Adaptöre ihityaç duymaz USB 2.0 dan çalışır

Detaylı Bilgi
Haber

TECOM SKYBOOSTER DVB-S USB 2.0 HARİCİ DİJİTAL TV KARTI

Skybooster TECOM konusunda en kaliteli ve hesaplı DVB-S TV Tuner dir. Geniş anlatımlı Türkçe kitabı ile problemsiz çalışır.

Detaylı Bilgi
Haber

TECOM GPS BLUETOOTH

GPS Bluetooth Cep telefonu ve Bilgisayar uzerinden uyduya baglanmayi saglar. Dünyanın en küçük ve kullanışlı bluetooth GPS alıcılarından biridir. Şarj edilebilir, ince govdesi sayesinde rahatlıkla taşınabilir ve kaymaz yuzeye sahiptir.

Detaylı Bilgi
Haber

Cyber-Blue Smallest Bluetooth

Cyber-Blue Bluetooth EDR 2.0 3 MBS Hız Windows Vista Uyumlu Dunyanin en hızlı bluetoothu

Detaylı Bilgi
Haber

Tecom Cyber- Blue Bluetooth Vista Uyumlu

Tecom Cyber- Blue Bluetooth Vista Uyumlu

Detaylı Bilgi
1 2 3 4 5 6 7

Reklam