Waltop Bluetooth Tablet II

Haber
Driver & Software :
 
Garanti Belgesi :
 
Belgeler :
 

Bluetooth Tablet II .,

Dünyanın en son teknolojisini kullanan bluetooth tableti.

Son derece hassas ve 15.24*11.43cm normunda olduğu için tüm profesyonel uygulamalar için uygundur.Basınca duyarlı özel kalemi ile gerçek elyazısı yada resimleri vurgulu yapabilirsiniz.
Adeta gerçek kalem kullanırmış gibi rahat çizim yapabilir yazı yazabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılabilir?

Proje,eğitim,sanat,askeri planlar,askeri harekatlar,polis opersayonları,eğitim,öğretim,harita,mühendislik vs.

Örneğin bir askeri harekatın dev bir konferans salonunda anlatımında yada bir eğitim salonunda veya toplantıda kullanabilirsiniz..

Diğer Tabletlere göre üstün özellikleri?

Bluetooth tabelt piyasadaki diğer Tabletlerden hem teknoloji hem kullanım hem birlikte verilen programlar açısından çok üstündür ve kesinlikle rakibi yoktur.Bluetooth EDR 2.0 support WIDDCOM Bluetooth software or Windows XP SP2k özelliği olan tek tablettir.

Power Presenter RE,Free Notes,Office Ink gibi piyasa değeri yüzlerce dolar olan software ler birlikte bundle olarak ücretsiz veriliyor.
Free notes programını kullanarak el yazısını word formatına aktarabilir ,el ile yapılan çizimleri gerçek doğrulara çevirebilirsiniz.Power Presenter RE ile yaptığınız çizim yada anlatımları kaydedip yeniden oynatabilirsiniz.Office ink programı sayesinde MSWord içine yada Excel içine elyazınızla giriş yapabilir , el yazısı notu yada kroki ekliyebilirsiniz.

Bluetooth Tablet Windows 2000/XP uyumludur.

Reklam