Ürünler

Haber

Waltop Bluetooth Tablet II

Bluetooth Tablet II ., Dünyanın en son teknolojisini kullanan bluetooth tableti. Son derece hassas ve 15.24*11.43cm normunda olduğu için tüm profesyonel uygulamalar için uygundur.Basınca duyarlı özel kalemi ile gerçek elyazısı yada resimleri vurgulu yapabilirsiniz. Adeta gerçek kalem kullanırmış gibi rahat çizim yapabilir yazı yazabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Haber

Waltop Slim Tablet

Elyazilarini direkt olarak yakalayan ve bilgisayara aktaran gerekirse text formatina donusturebilen,herhangi bir dosyayi acarak uzerinde gosterim yada isaret yapabilen bir cihazdir. Ingilizce elyazisi tanima programini kullanarak yazdiginiz el yazilarini word karekterlerine cevirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Haber

MY NOTE DIGITAL INK PAD/TABLET

MY NOTE DIGITAL INK PAD/TABLET bilgisayarsız ortamlarda kalem ile yazdığınız tüm dökümanların elektronik ortamda saklayabilir ya da bilgisayarınız ile eş zamanlı grafiksel çizimler yapabilirsiniz Sıradan bir a4 ebatlı kağıt ya da bloknot defteri kullanabilirsiniz uygulamalarınızı ister usb aktarım kablosu ile ister sd card ile bilgisayarınıza aktarabilir ek depolama birimi olarak ta kullanabilirsiniz ek olarak gelen yazılımlar ile de uygulamalarınızı düzenleyebilir e-mail ile paylaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Haber

WALTOP MY NOTE DIGITAL INK PAD R01

MYNOTE DIGITAL INK PAD R01,YAZILARINIZI EMAİL OLARAK GÖNDERİN,TÜKENMEZ KALEM İLE KAĞIDA YAZDIKLARINIZI DİJİTAL ORTAMDA SAKLAR,KONFERANS KONUŞMALAR VE ANLATIMLARI SES OLARAK KAYDEDER.

Detaylı Bilgi

Reklam