Digimemo A402 Digital Tablet

Digimemo A402 Geldi Çanta taşıma derdi bitti..Digimemo A402 mürekkepli elektronik kalem ve normal A4 kağıt kullanan hafızalı bir not kaydetme,saklama,sunum ve tablet cihazıdır.

Taşımak için herhangi bir çanta ihtiyacınız yoktur,bilindik not defterliği şeklindedir.

Bilgisayardan bağımsız olarak

kullanabilirsiniz.Bilgisayarla bağımlı olarak kullanabilir Grafik Tabletler gibi kullanabilri,sunum yapabilirsiniz.

Sayfalarca değil 100 binlerce sayfa kaydedebilirsiniz.

Bir dizüstü bilgisayardan vede birçok elektronik yazı kaydediciden daha hafiftir.

Yazdıklarınızı bilgisayar bağlantısı olmadan görebilir üzerinde çalışabilirsiniz.

80 saat pil değiştirmeden çalışır.Dünyanın en çok satan ve en kaliteli taşınabilir yazı kaydedicisi Digimemo A402icin pek yakında mini bluetooth modulu piyasaya sunulacaktır.Bu modul sadece Digimemo A402 kullanıcıları içindir.Bu modülü Digimemo A402 ye bağladığınız taktirde yazdığınız herşeyi bir bilgisayar ihtiyacı olmadan direk cep telefonu gprs i üzerinden email gönderebiliceksiniz.

bu özellik Digimemo A402 dışında hiçbir taşınabilir tablette yoktur ve olmayacaktır.Çunki bu özellik digimemo tarafından tescillidir.Digimemo A402 nedir ?

Dijital Ajanda ve not defteridir.Yüzbinlerce sayfa notu hafızasına kaydedebilen, pil ile çalışan, üzerine mürekkepli kalem ile yazı yazılabilen bilgisayardan bağımsız veya dilerseniz eşzamanlı kullanabileceğiniz taşınabilir bir dijital defterdir.Digimemo A402'nin diğer dijital ajandalardan farkları :1- Digimemo A402 dünyadaki en uzun ömürli dijital defterdir,sağlam yapı ve yüksek teknoloji sayesinde uzun

ömürlüdür.3 yıldır piyasadadır ve her sene eksikliklerini görerek yenilenmiştir.Dolayısı ile diğer markalardan tecrubelidir.

2- Digimemo A402 A4 ve Letter size olarak iki farklı yapıdadır.

Dolayısı ile Türkiye'de satılan model A4 modeldir,Diğer satılan ürünler Letter Size dır ve A4 kullanımında kaymalar yaşanmakta ve dolayısı ile problem yaşanmaktadır.

3- Digimemo dışındaki tabletlerin kalemlerinin pil ömrü 24 saatttir.

Digimemonun kaleminin pil ömrü 14 Ay dır.Digimemo yanında farklı renklerde kalem taşımanıza gerek yoktur zaten dökumanınızı pc ye aktardıktan sonra istediğiniz rengi yazılarınıza verebilirsiniz.

4- Digimemo A402 dünya klasmanında en cok satılan ve çözünürlüğü en yüksek olan ürünür.

Yüksek Performans : 360rps rapolama hızı ve 2360lpi yüksek çözünürlüğü ile dijital ajandalar arasında en yüksek performansı sunar.

5- Digimemo A402 kullanarak *Bluetooth ile email gönderebileceksiniz.

6- A4 Size gerçek boyut sadece Digimemo dadır..Diğer markalarda A4 boyut değildir,biraz daha buyuk alan vardır (letter size) bu yüzden A4 kağıt kaymaktadır.Bu kaymada ürünün işlevliğini ortadan kaldırmaktadır.

7- Grafik tablet olarak kullanım.Digimemo A402 PC ye bağlıyken bir Digital Tablet vazifesi görür.Birlikte verilen plastik ucu kullanarak Autocad,Paintshop,Photoshop,Corel Draw,Photo impact vs.

gibi programlarla birlikte kullanabilirsiniz.Digimemo A402 aynı zamanda A+ büyüklüğünde bir digital tablettir.

8- Digimemo A402 bir sunum aracıdır.Digimemo A402 yi bir laptop ile kullandığınızda mürekkepli kalemle kağıda bir anlatım yaparken, tüm anlatım,çizim vs. herşeyi bir projeksiyon cihazından yüzlerce kişiye gösterebilirsiniz.****Yaptığınız işlemleri kayda alarak yeniden oynatabilirsiniz.

9- Digimemo 3 yıl Önce A502 modelini uretmişti.Dünyada ilkhafızalı tableti ürettiği için konusunda çok tecrübelidir ve bunuda yeni A402 ürününe yansıtmıştır.

10- **OCR El ile yazılan yazıları bilgisayar karakterine çevirebilme imkanı.

11- ***El ile yapılan çizimler gerçek doğru çizgilere çevirme imkanı.

12- SD kart ile artırabilir hafıza ve 100binlerce sayfa saklama imkanı.Hangi Sektör Kullanılabilir ?Askeri Hizmetler,Sağlık Hizmetleri ve Hastaneler ,Belediye Hizmetleri,Tapu kadastro Hizmetleri,Karayolları,Insaat,Muhendislik,Eğitim,Universite,Sanat,Reklam,Haritacılık,güvenlik

Hizmetleri,Pazarlama şirketleri,Konferans Salonları,Kişisel kullanım vs.Kimler Uygulamalarda Kullanılabilir ?işadamları,Öğrenciler,Öğretmenler,Muhendisler,Doktorlar,Polis,Askerler,Sekreterler,Tapu

kadastro

elemanları,Haritacılar,elektrikçiler,Camcılar,kişisel,Mobilyacılar,Tasarımcılar,Reklamcılar,

kullanım v.s.

Toplantılarda ve derslerde not almak , alınan notları daha sonra gerektiğinde email atmak üzerinde değişiklik yapmak veya renklendirmek,yazı karakterlerini bilgisayar karakterlerine,elle yapılan çizimleri gerçek çizgilere çevirmek Digimemo A402 için sıradan şeyler.

Arazide çalışan mühendisler,saha elemanları ustabaşları vs.kişiler için hafif ve taşınabilir bir veri kaydetme ve gönderme yedekleme vs. cihazı olarak kullanabilir.Trafik kazalarında trafik polislerinin,herhangi bir suç mahalinde olay yeri inceleme ekiplerinin yapılan çizim ve alınan ifadelerin doğrudan merkeze ulaştırılması.Diğer departmanlarla paylaşılması.Otomatik olarak çizimlerin krokiye dönmesi ve MS Word içine eklenmesi gibi işlevler sadece A402 tarafından yapılabilir.Her türlü protokol,anlaşma vs.gerekli yazımların pc ortamına aktarılması ve email ile paylaşımını sağlar.Yazılan her sayfanın tarihini saklar.

Birden fazla sayfa yazıldığında daha önceki sayfalara giderek değişiklik yapabilirsiniz.Birlikte verilen programla birlikte USB porttan bilgisayara bağlıyabilir,Digimemo A402 içerisindeki sayfaları düzenleyebilir,renk ve çizgi kalınlıklarını değiştirebilirsiniz.Her bağımsız çizgiyi vektörel olarak işaretleyerek yerini değiştirebilirsiniz.Sayfalarınızı pc ye aktardıktan sonra istediğiniz formatta kaydedebilrisiniz,jpg,bmp etc.

Bilgisayarınızın ekranında Digimemo A402 içerisindeki tüm sayfaları görebilrisiniz,istediğiniz sayfanın sayfa numarası veya içeriğini değiştirebilri yazıcıdan çıktı alabilir veya e-mail ile göderebilrisiniz.Kutu İçeriği :

A402 Dijital Not Defteri

2 Adet yedek mürekkep ucu ve 1 adet tablet için kullanılan plastik uc.

1 Adet Tükenmez Elektronik kalem.

1 Adet A to Mini USB B USB Bağlantı Kablosu

4 Adet 1.5V AAA Pil

1 Adet 1.55V Saat Pili SR626

Digimemo A402 original Software limitsiz kullanım.Tenik Özellikler

Teknoloji: Elektromanyetik Sayısallaştırıcı Aktif Alan: A4 Kağıt Kalınlığı: 15mm,yaklaşık 225sayfa

Çözünürlük: 2360lpi

Rapor Hızı: 360 Rps

Arayüz: USB

Dahili Bellek: 32MB Flash* Digimemo için tornavida vs. gibi şeylere ihtiyacınız yoktur son derece kompakt ve ergonomiktir yedek uçlara kapağı açarak ulaşabilrisiniz..

* Kalem için gerekli olan mürekkep uçları standart tükenmez kalem ucu olup her kırtasiyede bulabilirsinizGüç Özellikleri

Pil: 4 adet AAA ince kalem pil

Pil Ömrü: Güç koruma modu sayesinde 6 Ay süre ile kullanım.Fonksiyon Tuşları

Tuşlar : Güç tuşu ve 4 adet fonksiyon tuşuİşletim Sistemi Desteği :Windows XP, 2000, (Windows 98 için sürücü gerekir)Fiziksel Özellikler

Boyut: 332 x 249 x16 mm

Ağırlık: 660gr ( pil dahil )Dijital Kalem Özellikleri :

Kalem :1 adet

Güç Kaynağı :1.55V Saat Pili

Pil Ömrü :6 Ay (Güç koruma modu sayesinde)* Bluetooth , Digimemo A402 için geliştirilmekte olan email gönderme işlemi için bir USB dongle dir.Digimemo A402 nin kablosunun girdiği mini sokete takılarak çalışır..Opsiyonel olarak satılacaktır.

** OCR programı 30 günlük kısıtlı RiteMail bundle olarak verilmektedir.İngilizce karekterleri destekler.

*** Opsiyonel olarak satılan Digimemo Handwriting Recognition programı ile kullanılabilen özellikler.Elle yapılan grafikleri gerçek doğrulara,el yazısını Word karekterine çevirir.

**** Opsiyonel Power Presenter programı kullanarak yapabilirsiniz.Digital Pad Specifications (( Digital Pad Özellikleri )


Size ( Boyut )
245 mm (width) x 336 mm (length)
9.63" (width) x 13.22" (length)


Thickness ( Kalınlık )
12 mm (0.47")


Weight ( Ağırlık )
Approx. 615 g ( 1.35 lbs ) without batteries, (615 g ( 1.35 lbs ) Pil Hariç )
Approx. 660 g (1.45 lbs) with batteries.( 660 g (1.45 lbs) Pil Dahil )


Writing Area ( Yazılabilir Alan )
210 mm x 279 mm (8.27" x 11")


Writing Thickness ( Desteklediği Sayfa kalınlığı )
14 mm (0.55"); approx. 140 sheets of paper ( 14 mm (0.55"); 140 Sayfa )


Notepad Holder ( Notepad Tutacağı )
Holder for A4 size notepad; 210 mm x 300 mm (8.27" x 11.81") ( A4 boyutundaki bloknotları destekler )


Storage Medium ( Dahili Bellek )
Built-in 32 MB storage device ( 32 MB Dahili Hafıza )


Optional Storage Medium ( Desteklediği Bellek Tipi )
Secure Digital (SD) memory card (FAT file system)


Power Source ( Güç Kaynağı )
Four (4) Batteries (1.5volt, size AAA)
Power Voltage: 3V
Power Current: Approx. 25 mA
Power Consumption: Approx. 75 mW


Battery Life ( Pil Ömrü )
Approx. 80 hours ( Yaklaşık 80 Saat )


Power Source ( Güç Kaynağı )
Supplied from USB port when connecting the digital pad to PC.

(Bilgisayara bağlıyken gücünü Usb Portundan alır )


Interface to PC ( PC Bağlantısı )
USB port


Digital Pan Specifications ( Digital Kalem Özellikleri )


Size ( Boyut )
5.28" (length) x 0.45" (diameter)
34 mm (length) x 11.3 mm (diameter)


Weight ( Ağırlık )
0.03lbs (3.8g) with Battery


Power Source ( Güç Kaynağı )
One (1) 1.55V button cell battery (SR626SW, 377 or IEC-SR66)


Battery Life ( Pil Ömrü )
Approx. 14 months ( Kullanıma bağlı Yaklışık 14 Ay )


Ink Cartridge ( Kalem Ucu )
0.09" (diameter) x 2.64" (length)
2.3mm (diameter) x 67mm (length)

Reklam