GRABBEE X+DELUXE VİDEO CREATOR USB 2.0 CAPTURE KARTI

Haber
Driver & Software :
 
Garanti Belgesi :
 
Belgeler :
 

· Video kameranızdaki kayıtlı olan Ses ve görüntünüzü, kameranızın play tuşuna bastığınız an direk olarak sadece Usb 2.0 portunu kullanarak Pc / Dizüstü bilgisayarınızdaki Dvd yazıcınızdaki boş Dvdye aynı anda kaydetmeye başlarsınız. Kayıt kalitesi Digital Dvd kalitesinde olacaktır.

· GrabBee X+ Deluxe sayesinde videolarınızı hızlı bir şekilde direk DVD?ye kaydedip arşivleyebilir, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

· Hızlı Erişim - USB 2.0 ile kameranıza bağlanıp bu sayede görüntülerinizi PC?nize kolayca aktarabilirsiniz.

· Basit Kullanım - Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hiç zorluk çekmeden menüleri adım adım izleyerek DVD?nizi yaratabilirsiniz.

· Kolay Arşivleyebilme - VideoWorks yazılımı sayesinde videolarınızı direkt olarak DVD?ye aktarabilir ve anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

· Eğlenceli Paylaşım - Yarattığınız eğlenceli videolarınızı DVD Apple iPod, Sony PSP ve diğer taşınabilir portatif cihazlara kaydedip arşivleyebilir ve bu sayede aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

· Kolay Sunum - VideoWorks programı sayesinde; videolarınızı düzenleyebilir, efekt, stil, altyazı, arkaplana müzik ekleyebilir bu sayede mükembel filmler yaratabilirsiniz.

· Güçlü Kullanım - Görüntülerinizi Yüksek kalitede, MPEG-1 veya MPEG-2 MPEG-4, and DivX olarak kaydedin

· Harici USB 1.1/ 2.0

· Video girişi Composite (RCA), S-Video Audio girişi Stereo RCA

· Çıkış Mpeg1/Mpeg2/Mpeg4,DivX

· Yazılım olarak Prestol VideoWorks 6 ve Prestol Digital Converter içermektedir.

Reklam