Ürünler

Haber

Compusa Marka Bilgisayar Kasaları

230W power supply lı ekonomik ve performanslı kasalar.

Detaylı Bilgi
Haber

Bluetooth 3.0

Tecom Cyber-blue Bluetooth V 3.0 , IVT 8.0 Software , Platin Anten , 20Metreye kadar calisma alani,24Mbs Veri transferi,Kesintisiz kullanim,Earphone ve Cep telefonlari ile parazit ve kesintisiz mukemmel baglanti.

Detaylı Bilgi
Haber

Rep-054 Micro SD kart okuyucu

Rep-054 Micro SD , TF tipi flash kartlari okur.Cok kucuk oldugundan rahatca tasinabilir ve 400Mbs hizinda veri kaydeder yada aktarir,hem okuyan hem yazan bir arabirimdir.USB 2.0 hizinda kesintisiz yuksek performansta calisir.High Capacity (HC) kartlari tanir.

Detaylı Bilgi
Haber

Bluetooth Klavye

Bluetooth Klavye , Ipad 1,Ipad2,MAC OS,Iphone 3gs,Iphone 4 ve PC ler ile mukemmel calisir.V 2.1 Baglantisi vardir,kesintisiz ve max 20metre acik alanda sorunsuz calisir.Sarjlidir,USB kablo ile sarj edilir,tam sarj oldugunda hic durmaksizin 500 saat kullanabilirsiniz.Turkce karekterleri Ipad / Iphone kurulumuna gore yerlestirilmistir.Turkiye de VOLK markasi ile (Beyaz renkte),USA da Zoom markasi ile (siyah renkte) satisa sunulmustur.

Detaylı Bilgi
Haber

Retro Bluetooth telefon elefon ahizesi

Klasik telefon ahizesinin çağdaş mobil telefonunuzla mükemmel uyumu.Kablosuzdur tüm bluetooth özelliği taşıyan cep telefonları ile çalışır.Son teknolojidir 2.1 V sayesinde kesintisiz iletişim kurar.Cep telefonlarının 10cm lik radyasyon etkisinden kurtarır ve dolayısı ile hem sağlıklı hem konforlu görüşme sağlar.

Detaylı Bilgi
Haber

bluetooth Kulaklık V 3.0 / 2 Telefon Bağlantısı / Switch

3 özelliği bir arada bulunan dünyada tek ve ilk bluetooth kulaklık, V 3.0 Performans , 2 Cep telf

Detaylı Bilgi
Haber

VOLK Android TV-Box

Internet artik TV ekranlarinizda.VOLK Android TV Box ile Filim,Dizi Muzik klipleri ve tum Dunyadaki TV kanallarini TV ekraninizdan izelyebilirsiniz.Wi-Fi ve Bluetooth ozellikleriyle kablosuz tum cihazlara baglayabilir,ustun grafik ozelligiyle birlikte ayni zamanda tum bilgisayar oyunlarini oynayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Haber

CCTV Kamera 720 TVL - 30Metre IR etki alanı

CCTV Kameralar stoklarımızda.TECOM Taiwan tarafından Çindeki fabrikasında üretilen , yüksek kalite kameralar pek yakında stoklarda.

Detaylı Bilgi
Haber

LED Ampul

E27,Epiled,5W (60W Aydinlatma gucu),Kar Beyazi ve gun aydinligi renklerinde.Civa icermez.Aydinlatma guvu 550 Ansilumen.Kullanim omru 20000 Saat.

Detaylı Bilgi
Haber

Candle Light

3W Elektrik harcayarak 20W lik ampulun verdigi isigi saglar.Ayrica omru normal ampulden 20 kat fazladir.120 derece ve 360 derece modelleri vardir.

Detaylı Bilgi
Haber

LED Street Light

Sokak aydinlatilmasinda kullanilan LED system

Detaylı Bilgi
Haber

2599US3 USB 3.0 2.5” SATA HARİCİ HARDDİSK KUTUSU

1) ORICO 2.5'' SATA harici harddisk kutusu. 2) 2.5'' SATA HDD kalınlığı of 9.5mm veya daha düşük olanları destekler. 3Super hızlı USB 3.0 , ve 5Gbps data transferi.4) Galvanizli çelik panel ve yüksek kaliteli plastikten oluşur. Kalite ve dayanıklılık sağlayan köpüklü yastık içerir. 5) Windows XP üzeri tüm versiyonlar ve MAC sistemi destekler , sürücüleri kullanmadan, hot-swap desteği

Detaylı Bilgi
1 2 3 4 5 6 7

Reklam